Zavládlo sklamanie, slovenským kanoistom sa nedarilo: V mužskej časti zvíťazil Portugalčan

Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž Zdroj: TASR/DUNA/MTI-Tamás Kovács

POZNAŇ - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž obsadil v A-finále K1 na 1000 m na druhom podujatí Svetového pohára v Poznani ôsme miesto.

Za víťazným Portugalčanom Fernandom Pimentom zaostal o vyše päť sekúnd.

Denis Myšák finišoval v B-finále tretí, celkovo skončil dvanásty. Katarína Pecsuková prišla v B-finále K1 na 500 m do cieľa na šiestej, Dagmar Čulenová na ôsmej priečke. Celkovo ich klasifikovali na 15., resp. 17. pozícii.

Viac o téme: K1 Denis Myšák Samuel Baláž Katarína Pecsuková Dagmar Čulenová Fernando Piment