Má za sebou najlepšiu sezónu v kariére: Ružomberok si poistil služby opory zadných radov

Na snímke zľava Dominik Hollý (Trenčín) a Matúš Malý (Ružomberok)Na snímke zľava Dominik Hollý (Trenčín) a Matúš Malý (Ružomberok) Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

RUŽOMBEROK - Slovenský futbalista Matúš Malý podpísal s MFK Ružomberok nový kontrakt do 31. mája 2026. Účastník najvyššej súťaže o tom informoval na svojej webstránke.

Dvadsaťdvaročný stopér posilnil tím v júni 2022, keď prišiel z Dunajskej Stredy. Pod Čebraťom má za sebou dve sezóny. Počas prvej si pripísal 23 prvoligových dueloch a v predchádzajúcej (2023/2024) nastúpil v 31 stretnutiach a piatich pohárových duelov, pričom takmer vždy si pripísal plnú minutáž.

"Teší ma, že mi klub ponúkol predlženie doterajšej zmluvy o ďalší rok. Beriem to ako dôveru a aj v novej sezóne sa budem snažiť za to odvďačiť čo najlepšími výkonmi. Dúfam, že všetko pôjde tak, ako plánujem. V Ružomberku som spokojný, mám za sebou najlepšiu sezónu v mojej kariére. Keby aj prišla nejaká ponuka, výhodná pre obe strany, tak by sme si na to sadli a pouvažovali,“ uviedol Malý.

V uplynulom súťažnom ročníku stal oporou zadných radov Liptákov. Zaznamenal aj dva góly, keď sa presadil v poslednom jesennom kole Niké ligy v Košiciach a v skupine o titul rozhodol v nadstavenom čase súboj so Spartakom Trnava (2:1).

Viac o téme: MFK Ružomberok Matúš Malý
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/MFK Ružomberok
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy