CZ Belehrad si vyhliadla Božiča i Kornela Salátu

Kornel Saláta a Filip Lukšík
Kornel Saláta a Filip Lukšík

BELEHRAD - Futbalový stredopoliar Mario Božič smeruje zo Slovana Bratislava do Crvenej zvezdy Belehrad, pre ktorú by bol vhodným riešením aj vzhľadom na limitovaný počet cudzincov, pretože okrem bosnianskeho pasu disponuje srbským.

Informáciu priniesol Sportski žurnal a zároveň referuje o záujme CZ o stopéra Kornela Salátu. V tomto prípade pripomína obrancovu účasť na MS 2010 v JAR, ale aj predchádzajúci interes konkurenčného Partizanu Belehrad i nedávnejšie koketovanie s chorvátskym Dinamom Záhreb, do ktorého napokon z mužstva "belasých" zamieril iba útočník Jakub Sylvestr.

 

Božič sa údajne už dohodol s Crvenou zvezdou na podmienkach prípadného pôsobenia a zostáva dotiahnuť tento transfer na úrovni oboch klubov. V súvislosti so Salátom Sportski žurnal uvádza, že pre Dinamo bol v lete asi pridrahý. Ďalej upozorňuje, že ide o jediného stabilného reprezentanta z domácej súťaže, a zdôrazňuje hráčov dlhodobý záujem skúsiť šťastie za hranicami. Slovan v lete vyradil CZ Belehrad v 3. predkole Európskej ligy UEFA, keď na pôde súpera zvíťazil 2:1 a na Pasienkoch dosiahol postačujúcu remízu 1:1.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA