Saláta o záujme Crvenej zvezdy nič nevie

Kornel Saláta
Kornel Saláta

BRATISLAVA - Srbské médiá informovali o záujme Crvenej zvezdy Belehrad o stopéra Slovana Bratislava Kornela Salátu (25), samotný slovenský futbalový reprezentant však podľa vlastných slov o ničom netuší.

"Spýtajte sa klubu. Ja osobne o odchode nerozmýšľam, pretože mám platnú zmluvu a nedostal som žiadnu konkrétnu ponuku,“ odpovedal rodák z Kamenice nad Hronom na otázku redaktora portálu sportske.net vzťahujúcu sa k interesu CZ Belehrad o jeho služby.

 

Salátu v minulosti spájali s Dinamom Záhreb, do ktorého mal zamieriť v lete spolu s Jakubom Sylvestrom. Účastník MS 2010 v JAR však bol údajne pre chorvátsky veľkoklub príliš drahý. Nedávno sa v kuloároch v súvislosti s budúcnosťou bývalého hráča Matadoru Púchov, Artmedie Petržalka a Banskej Bystrice spomínala i eventualita príchodu do Partizanu Belehrad.


"Nikto z Partizanu sa mi neozval," uviedol Kornel Saláta, ktorý má so srbskými mužstvami osobnú skúsenosť z kvalifikačných duelov európskych pohárových súťaží: "So Slovanom som hral proti Crvenej zvezde, s Artmediou proti Partizanu. Atmosféra i fanúšikovia boli v Srbsku skvelí,“ uzavrel odchovanec FK Štúrovo.

 

Do kádra CZ Belehrad smeruje Salátov spoluhráč Mario Božič, ktorý sa s vedením klubu údajne už dohodol na podmienkach prípadného pôsobenia. Tento transfer už zostáva dotiahnuť len na úrovni zainteresovaných klubov.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA