Arsenal na minimálne tri týždne prišiel o Koscielnyho

Laurent KoscielnyLaurent Koscielny Zdroj: internet

LONDÝN - Francúzsky stopér v službách Arsenalu Londýn Laurent Koscielny bude tri týždne nútene pauzovať. Dôvodom je zranenie slabín, ktoré si privodil počas stredajšieho zápasu 14. kola anglickej súťaže na pôde FC Evertonu. Koscielny musel striedať už po štyroch minútach stretnutia.

"S jeho návratom počítame asi o tri týždne," povedal po zápase tréner Arsene Wenger. Arsenal sa na ihrisku Evertonu ujal vedenia už v 1. minúte, keď skóre otvoril Theo Walcott. Domáci odpovedali o 26 minút neskôr, na 1:1 vyrovnal Marouane Fellaini a stanovil tak konečný výsledok stretnutia.

"Mali sme dobrý začiatok. Je mi ľúto, že sme dostali ten gól, ale výsledok je spravodlivý. Som spokojný s hráčmi a s ich výkonom," cituje agentúra Reuters kouča.