Niké Extraliga žien - strana 4

Tréner Piešťan Peter Jankovič
Niké Extraliga žien
Skvelá príprava na novú sezónu: Piešťanské Čajky ovládli turnaj v Brne

BRNO - Basketbalistky tímu Piešťanské Čajky sa stali víťazkami turnaja BESU CUP v Brne. Vo finále zdolali domáce Žabiny 76:69.

FotoVideo Zľava kapitánka majsteriek Slovenska
Video Niké Extraliga žien
VIDEO Medzi Čajkami ju držala vidina zlata: Piešťany sú mojím druhým domovom

PIEŠŤANY - Majstrovské oslavy basketbalistiek Piešťanských Čajok a povestné strihanie sieťky režírovala 22-ročná kapitánka tímu Matea Tadičová. Chorvátska...

FotoVideo Víťazné oslavy Piešťanských Čajok
VIDEO Historický večer Čajok! Kúpeľné mesto prežíva pravý basketbalový ošiaľ

PIEŠŤANY - Pre basketbalový klub Piešťanských Čajok bol stredajší večer v mnohých ohľadoch historický. Domáca Diplomat aréna nikdy nezažila takú kulisu,...

FotoVideo Majsterky Slovenska - Piešťanské
Piešťanské Čajky sa dočkali historického úspechu: Po výhre s Ružomberkom získali majstrovský titul

PIEŠŤANY - Basketbalistky Piešťanských Čajok sa prvýkrát v histórii stali víťazkami Niké extraligy žien. Vo štvrtom finálovom zápase sezóny 2021/2022 zvíťazili...

Foto Na snímke zľava Radka
Dráma do posledných sekúnd: Ružomberok odštartoval finálovú sériu tesnou výhrou

RUŽOMBEROK - Finálovú sériu Niké extraligy žien odštartovali lepšie basketbalistky MBK Ružomberok, v prvom zápase o majstrovský titul zvíťazili nad Piešťanskými...

Zľava Josipa Pavičová (Ružomberok)
Finále má rovnaké zloženie: Šiesty pokus Čajok o prvý titul, Ruža chce štvrtý za sebou

BRATISLAVA - Finále basketbalovej Niké extraligy žien má po roku opäť rovnaké zloženie. V boji o majstrovský titul v sezóne 2021/2022 sa stretnú MBK Ružomberok...

Video Basketbalistky MBK Ružomberok obhájili
Ružomberčanky obhájili basketbalový titul: Skompletizovali tak majstrovský hetrik

RUŽOMBEROK - Basketbalistky MBK Ružomberok obhájili titul majsteriek Slovenska v Niké extralige žien. V rozhodujúcom piatom finálovom stretnutí zvíťazili...

FotoVideo Vpravo hráčka Piešťan Natália
Basketbalová dráma pokračuje: Piešťany vyrovnali stav finále s Ružomberčankami

PIEŠŤANY - Basketbalistky Piešťan zvíťazili v stredajšom štvrtom zápase finále play off Niké extraligy žien na svojej palubovke nad Ružomberkom 73:66....

Na snímke tím Young
Basketbalistky Košíc po troch rokoch opäť na tróne: Vo finále Slovenského pohára zdolali Čajky

KOŠICE - Basketbalistky Young Angels Košice sa po troch rokoch opäť dočkali prvenstva v Slovenskom pohári. Organizátorky Final Four zvíťazili vo finále...

Basketbalistky MBK Ružomberok
Boj o titul štartuje už tento víkend: Extraliga prepisuje históriu neveselým rekordom

BRATISLAVA – S historicky najnižším počtom účastníkov sa počas víkendu začne najvyššia súťaž basketbalistiek – extraliga žien. V lige bude štartovať iba...

Tím MBK Ružomberok
Takáto liga azda ani nemá zmysel: Srdcervúci pohľad na počet tímov v najvyššej súťaži!

BRATISLAVA – Len šesť účastníkov, čo je historicky najnižšie číslo, bude mať v sezóne 2019/2020 basketbalová extraliga žien. Na sekretariáte Slovenskej...

Zľava: Adela Kudličková z
Po troch rokoch prichádza koniec v extralige: Smutná spoveď predsedu klubu!

NITRA - Slovenský basketbalový klub BKM Junior UKF Nitra v novej sezóne nenastúpi do extraligy žien. Ako informoval na sociálnej sieti predseda klubu Ladislav...

Basketbalistky Good Angelsk nedali
Good Angels bodovali v Záhrebe, Piešťanské Čajky tesne zdolali Ružomberok

BRATISLAVA - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí extraligy a Stredoeurópskej ligy basketbalistiek:

Farhiya Abdi z Košíc
Basketbalistky Good Angels deklasovali Spišskú Novú Ves, Slovan neuspel v Košiciach

Juraj Suja
Ružomberské basketbalistky povedie Suja: Je to splnenie veľkého sna

RUŽOMBEROK - Novým trénerom basketbalistiek MBK Ružomberok sa stal Juraj Suja, ktorý v uplynulých dvoch sezónach viedol ženy ŠBK Šamorín. Žezlo v klube...

Alexandria Quigley z Košíc
Good Angels majú na dosah jubilejný desiaty titul, stačí im jedna výhra

KOŠICE - Basketbalistky Good Angels Košice v stredajšom treťom stretnutí finále play-off extraligy žien 2012/2013 zdolali v Infiniti aréne MBK Ružomberok...

Nadia Parker z Ružomberka,
Good Angels Košice v úvodnom finálovom súboji deklasovali Ružomberčanky

KOŠICE - Basketbalistky úradujúceho majstra Good Angels Košice zvíťazili v prvom zápase finále extraligy žien na domácej palubovke nad MBK Ružomberok 73:48....

Iva Sliskovič zo Spišskej
Basketbalistky Good Angels uspeli aj v druhom semifinále, vyhral aj Ružomberok

BRATISLAVA - Súhrn výsledkov stredajších druhých stretnutí 2. kola play-off (semifinále) v basketbalovej extralige žien (hrá sa na 3 víťazstvá):

Ilustračné foto
Bravúrny štvrťfinálový vstup Ružomberčaniek: Cassoviu rozdrvili o 76 bodov

BRATISLAVA - Súhrn výsledkov stredajších prvých stretnutí štvrťfinále play-off basketbalovej extraligy žien (hrá sa na 2 víťazstvá):

Cassovia v tesnom súboji zvíťazila na palubovke Ostravy

BRATISLAVA - Výsledok stretnutia 19. kola basketbalovej extraligy žien v skupine o 5. - 10. miesto: