VIDEO Jágr a Nedvěd v ostro sledovanom dueli nesklamali: České legendy to s pukom stále vedia!

Jaromír Jágr neostal nič dlžný svojej hviezdnej povesti
Jaromír Jágr neostal nič dlžný svojej hviezdnej povesti

LIBEREC - Ostro sledované sobotňajšie stretnutie českej druhej najvyššej hokejovej súťaže medzi Benátkami nad Jizerou a Kladnom prinieslo hladký triumf hostí 7:2, viac však počas celého duelu pútala prítomnosť dvoch legiend. Za domácich sa na ľade predstavil 46-ročný Petr Nedvěd, za hostí o rok mladší Jaromír Jágr. Pre veľký záujem sa zápas hral v Liberci a sledovala ho vypredaná hala s kapacitou 7500 divákov.

Petr Nedvěd vykorčuľoval na súťažný ľad premiérovo od jari 2014, sobotňajší zápas proti Jágrovmu Kladnu bol jeho oficiálnou rozlúčkou s hráčskou kariérou.  Pre fenomenálneho Jágra to bol prvý duel od návratu do Česka, po odchode zo zámorskej NHL. Nedvěd okamžite po skončení bohatej kariéry zaujme miesto generálneho manažéra výberu českej Tipsport ligy, ktorý zabojuje o premiérový All Star Cup. Ten sa bude konať už 17. februára v Bratislave a bude to najväčšia All Star akciu v Európe.


Lístky na All Star Cup si môžete zakúpiť priamo TU!


Ani jeden zo spomenutých veteránov nezostal nič dlžný svojej povesti - Nedvěd zaznamenal gól a asistenciu, Jágr asistoval pri prvých troch góloch družstva, ktoré sám vlastní. Po záverečnom klaksóne oboch vyhlásili za najlepších hráčov stretnutia, legendy si potom dlhé minúty vychutnávali potlesk tribún. Petr Nedvěd si symbolicky sňal dres a hodil ho do publika.


Tagy: Jaromír Jágr Petr Nedvěd HC Rytíři Kladno

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
rytirikladno.cz/Bohumil Kučera; Video: ČT

DISKUSIA