Vittek randí s novou sexi kráskou: Táto FOTO ich prezradila!

Róbert Vittek randí so sexi Martinou Grešovou
Róbert Vittek randí so sexi Martinou Grešovou

BRATISLAVA - Historicky najlepší strelec slovenskej futbalovej reprezentácie Róbert Vittek (36) má dôvod na radosť. Aj keď to ešte nie je oficiálne potvrdené, niekdajší obávaný kanonier ŠK Slovan Bratislava má po svojom boku novú sexi krásku, ktorú mu môže závidieť nejeden chlap.

Všetko nasvedčuje tomu, že ide o bývalú missku Martinu Grešovú, ktorá sa ešte v roku 2012 stala prvou vicemiss na Miss Universe. Randiaci párik prezradili fotografie na sociálnej sieti, na ktorých jasne vidno, že boli fotené v rovnaký čas na rovnakom mieste. 

"Heaven is a place on earth. Milujem ťa, Zem naša, najkrajšia zo všetkých krás, žiadna sa ti nevyrovná. Jedinečná. Jedna. Dokonalá. Keby ste si mohli vybrať miesto na Zemi, kde by ste chceli žiť?" napísala sexi kráska k svojmu fotu na zasnežených moravských horách a pridala aj srdiečko. 

Prakticky identickou foto sa o deň skôr pochválil aj Robo Vittek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robert Vittek Official (@robertvittek),

Sympatický párik sa prezentoval už aj predtým podobnými príspevkami na sociálnej sieti počas spoločného pobytu v Taliansku. Pôvabná rodáčka z Humenného sa po skončení súťaže krásy rozhodla ísť iným smerom. Sympatická kráska sa nikdy netajila svojou vášňou k móde a pekným veciam a práve touto cestou sa aj vybrala. Dnes je z nej úspešná módna návrhárka, ktorá sama šije aj navrhuje dokonalé modely šiat. Jej módne kúsky sa aj u známych osobností tešia veľkej obľube a tak sa z jej veľkej vášne stal výnosný biznis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Size S Price 290€ @belvoirboutique

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo),

Vittek má po svojom boku nielen šikovnú, ale aj veľmi príťažlivú polovičku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer? Where did you go? Summer body? Where did you go?#questions #answers ➿

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique (@kdebolotambolo),


Tagy: Róbert Vittek Martina Grešová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia/Instagram - Martina Grešová

DISKUSIA