Veľký návrat skončil za pár sekúnd: VIDEO expresného KO v súboji ťažkých váh na UFC Fight Night

Francis Ngannou ukončil zápas s Cainom Velasquezom extrémne rýchlo
Francis Ngannou ukončil zápas s Cainom Velasquezom extrémne rýchlo

PHOENIX - Ostrosledovaný bojový galavečer UFC Fight Night v americkom Phoenixe priniesol fanúšikom MMA okrem iného aj nečakane expresne rýchly koniec v súboji ťažkých váh. Duel Kameručana žijúceho vo Francúzsku Francisa Ngannoua a Američana Caina Velasqueza sa totiž skončil už po 26 sekundách!

Američan si takýto návrat do klietky po viac ako dvoch rokoch rozhodne nepredstavoval. Jeho boj proti obrovitému súperovi totiž ani poriadne nezačal a už aj skončil. Predátor, ako prezývajú rodeného Afričana, nezostal nič dlžný svojej povesti a prezývke a od úvodných sekúnd sa pustil do svojho súpera. Pri spŕške úderov sa brániaci sa Američan nešťastne pošmykol, padol do kolien a už to nedokázal rozchodiť.

Za 26 sekúnd tak s bolestivou grimasou na tvári ukončil svoj veľký návrat, Velasquez bojoval naposledy ešte v roku 2016 a odvtedy doliečoval zranený chrbát. Návrat 36-ročného borca mal ale napokon veľmi trpkú príchuť. Od Kamerunčana inkasoval pár solídnych rán a bolestivé koleno mu už nedovolilo pokračovať v zápase, ktorý rozhodca predčasne ukončil. Diváci tak rýchly priebeh zrejme nečakali. 

"Kámo, ja som si myslel, že som fakt dobre pripravený na tento zápas. Bol som fakt odpočinutý a pripravený," vyhlásil sklamane porazený Američan po zápase. "Toto je ale dôvod, prečo je tento šport skvelý. Nikdy nevieš, čo sa môže stať," dodal.

Ďalšie UFC Fight Night uvidia fanúšikovia už v sobotu 23. februára a to v O2 Arene v Prahe. 


Tagy: UFC Fight Night Francis Ngannou Cain Velasquez

Zdroj:
športky
Foto:
mmafighting.com; Video: Youtube

DISKUSIA