VIDEO Attila Végh otvára dvere do svojho života: Budem rád, keď to vo vás vyvolá dobré pocity

Attila Végh
Attila Végh

BRATISLAVA - Najznámejší slovenský MMA zápasník Attila Végh má za sebou ďalší úspech. V slovenských a českých kinách totiž beží dokumentárny film s názvom "Attila", ktorý zobrazuje Véghov život od čias, kedy bol dieťa až po cestu na vrchol, ktorým je rozhodne aj jeho novembrové víťazstvo v "zápase storočia" nad Karlosom Vémolom už v prvom kole spôsobom KO. Ako vníma jeden z najznámejších športovcov na Slovensku dokument o jeho živote, prípadne pre koho je tento film určený, aj to sa dozviete nielen v našom článku, no hlavne vo VIDEU.

Attila Végh sa v dokumente nachádza v situáciách, v ktorých by nie každý športovec súhlasil s tým, aby v jeho okolí bola kamera a natáčala ho. V tomto filme, môžete vidieť ako sa Attila pripravoval na zápas storočia len pár minút pred duelom s Vémolom. Uvidíte toho viac ako by ste rozhodne čakali. "Na natáčanie som bol už zvyknutý aj z výzvy a oktagonu. Dnes už medializácia jednoducho patrí k tomuto športu,", prezradil svoj postoj skúsený MMA zápasník. 

Režisér Petr Větrovský prežil so svojim hlavným protagonistom tvrdý pád, ale aj neskutočný triumf v moderne spracovanom filme, ktorý chytí za srdce nielen Véghových fanúšikov, či fanúšikov MMA, ale dovolíme si povedať, že aj ľudí, ktorí k bojovým športom nemajú takmer žiadny vzťah."Tento film je určený pre tých, ktorí sú zvedaví na môj príbeh, na mňa a môj život. Je určený pre ľudí, ktorí v živote majú výtyčené ciele. Uvidíte v ňom ako a kde som začal a ako som sa dostal od začiatkov až na vrchol," prezradil šampión Bellatoru Végh. 

Attilu Végha sme sa pýtali aj na to, ako vnímal celú túto myšlienku a ako sa cítil, keď film videl po prvýkrát. "Najväčším momentom v celom filme je práve zápas storočia, bolo to brutálne. Pre mňa je to celé emočné, inak to vnímam asi ako bežný človek, budem tiež najspokojnejší, keď tí čo prídu budú mať dobré pocityMám tiež pocit, že si tento film zaslúžia aj moji fanúšikovia," pre Športky konštatoval Attila végh. 

 


Tagy: MMA Attila Végh Petr Větrovský Bellator

Zdroj:
športky

DISKUSIA