Slovenský šampión oslávil narodeniny: Rival Vémola si pre Attilu pripravil originálny darček

Atilla Végh a Karlos VémolaAtilla Végh a Karlos Vémola Zdroj: Oktagon MMA

PRAHA - Dlhoočakávaný súboj storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom "Terminátorom" Vémolom priniesol v novembri uplynulého roka veľmi rýchly proces. Vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval Végh počas galavečera Oktagon MMA už v prvom kole Čecha Vémolu a uštedril mu prvú prehru od augusta 2015.

To prvý český bojovník v slávnej UFC niesol veľmi ťažko a odvtedy už sa viackrát vyjadril, že veľmi stojí o odvetu. Bývalý šampión amerického Bellatoru Attila Végh oslávil v nedeľu svoje 35. narodeniny a aj to využil Terminátor na drobné podpichnutie. V odkaze na svojom Instagrame mu zablahoželal k narodeninám a ukázal darček, ktorý mu odoslal do Trnavy.

"Viem, že si rovnaký nadšenec do rybičiek ako ja a preto som ti nechal vyrobiť toto zápasnícke akvárium. Je to symbol súdneho dňa a je smerovaný k našej odvete, ktorá dúfam čoskoro nastane, pretože ani jeden nemladneme a mali by sme to stihnúť, kým si ešte plný síl," povedal na video Vémola. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAPPYBDAY CHAMP @oktagonmma

Príspevok, ktorý zdieľa Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

 

Kým Végh sa už dávnejšie vyjadril, že tento rok ho zrejme v klietke neuvidíme, Vémolu čaká 26.9 zápas v Prahe s Václavom Mikuláškom.  

Viac o téme: Karlos Vémola Atilla Végh
  • Autor: © Zoznam/Mg
  • FOTO: Oktagon MMA; VIDEO: Instagram/karlos_terminator_vemola
  • Zdroj: športky

Súvisiace články