Čögley pred jarnou časťou rehabilitoval v špičkovom zariadení: Budem ho využívať častejšie!

Peter Čögley navštívil Spa Rehab Clinic
Peter Čögley navštívil Spa Rehab Clinic

RAJECKÉ TEPLICE - Nekompromisný obranca Peter Čögley prežil pod Čákovým hradom krásnych šestnásť rokov, zažil úspechy, ale aj pády.... V trenčianskom seniorskom drese prežil aj dve majstrovské sezóny.

Rýchlostný typ futbalistu však zažil aj trpké chvíle a zo športového života ho vyradilo na určitý čas zranenie kolena... Na jar tohto roku podstúpil operáciu kolena, ale v jesennej časti bol znova oporou futbalového klubu Vion Zlaté Moravce, kde prežíva druhú mladosť!

V uplynulých dňoch rehabilitoval v kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach pod drobnohľadom lekárov a odborníkov v novom modernom zariadení Spa Rehab Clinic. ,,Po skončení sezóny som sa rozhodol pre niekoľkodňovú rehabilitáciu v špičkovom zariadeni, kde som absolvoval fyzioterapiu na zlepšenie funkcie kolenného kĺbu a celkovej koordinácie. Nechýbala magnetoterapia na regeneráciu kolenných kĺbov, bezbolestná rázová vlna na redukciu kalcifikátov a odstránenia chronického zápalu v oblasti päty. Využil som ešte aj vodíkovú inhaláciu a každý deň neodmysliteľné dve hodiny v termálnej prírodnej liečivej vode na svalovú relaxáciu a regeneráciu. Rozhodol som sa, že spomínané zariadenie budem využívať častejšie, pretože mi to pomôže do budúcna," prezradil 32-ročný futbalista Zlatých Moraviec Peter Čögley, ktorý sa už teší na jarnú časť najvyššej súťaže.


Tagy: AS Trenčín Peter Čögley Vion Zlaté Moravce Spa Rehab Clinic

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
spa.sk

DISKUSIA