VIDEO Fight Night Challenge odštartoval nevídanou šou: Prekvapujúce mená bojovníkov, lietali aj facky!

Tlačová konferencia Fight Night ChallengeTlačová konferencia Fight Night Challenge

BRATISLAVA - Fight Night Challenge je novou organizáciou na mape bojových športov na Slovensku i v Česku. V stredu vo večerných hodinách na tlačovej konferencii v bratislavskom UFO predstavili organizátori bojovú kartu ich prvej udalosti. Mnohí fanúšikovia sa majú na čo tešiť, čo potvrdili aj výpovede účastníkov prvého eventu FNC, ktorý sa bude konať 27.12.2021.

Pred médiami a fanúšikmi bojových športov sa predstavili v roly bojovníkov aj Rytmus, Čis-T, Frayer Flexking, Moloch či Laky Royal. Fanúšikovia boli zvedaví aj na súpera Attilu Végha, ktorý na galavečeri nastúpi do ringu v hlavnom zápase v trháku proti Emanuelovi Newtonovi. Obaja už mali dva vzájomné zápasy v americkej organizácii Bellator, v ktorých si každý pripísal po jednom víťazstve.

"Celú túto športovú udalosť vnímam veľmi pozitívne. Už len samotné predstavenie sa bojovníkov a Stare-downy ako mohli vidieť aj fanúšikovia, boli veľmi zaujímavé. Prípravu na zápas s Newtonom beriem zodpovedne, už mi aj váha ide pomaličky dole a sústredím sa len na víťaztvo. Je pravda, že je to pre mňa niečo nové v kariére, pretože som predtým nestál v boxerskom ringu. Je to výzva, inak povedané ďalší splnený sen v rámci môjho kariérneho života," konštatoval Attila Végh, ktorý sa svojho trilogického stretnutia s Americkým borcom nevie dočkať. 

Fanúšikovia sa môžu už teraz tešiť na boxerský duel medzi Rytmusom a Gáborom Borárosom, obaja sa pritom netaja tým, že sú dobrými kamarátmi. "Mohol som ísť do zápasu s raperom, ktorý má prvý zápas, no nespravil som to. Vždy som robil to, na čo sa väčšina neodvážila. Čím ťažšie to má byť, tým je to lepšie, preto sme si dohodli zápas práve s Gáborom," konštatoval Patrik "Rytmus" Vrbovský. 

Okrem raperov a známych osobností sa v ringu predstavia aj profesionálni bojovníci Jakub Gazdík, Denis Farkaš, Michal Plesník či Erik Tlkanec. Atraktívny bude aj duel, v ktorom nastúpia Čis-T a Frayer Flexking proti sebe, obaja sa na Stare-downoch do seba poriadne pustili. Čis-T sa pritom nezdržal a Flexkingovi uštedril facku, pravdepodpobne za jeho vcelku výrazný predslov na tlačovej konferencii. Moderátor eventu Boris Valábik sa tak pri oddeľovaní oboch rozhodne nenudil. 

V neposlednom rade sa môžu fanúšikovia bojových športov tešiť aj na duel Molocha s Lakym Royalom. "Trénovaniu sa venujem roky, chcel som to skúsiť a siahnuť si na dno. Všetko sa ukáže v ringu, reči okolo sú zbytočné," konštatoval Moloch na narážky, ktoré mu boli venované počas priebehu tlačovej besedy od jeho najbližšieho súpera, prípadne Frayera Flexkinga. 

Akciu Fight Night Challenge si môžete pozrieť len prostredníctvom PPV (Pay-per-View). V prvom kroku sa musíte zaregistrovať na https://fight-live.tv/ , kde prebieha registrácia. Následne bude záujemca presmerovaný na Predpredaj.sk, kde vykoná platbu. Aktuálna hodnota PPV je 9,99€, je však možné, že cena bude blížiacim sa dátumom gala stúpať. 

 

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 12
Viac o téme: Rytmus Attila Végh Gábor Boráros Emanuel Newton Fight Night Challenge
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy