VIDEO Neskutočné, čo sa dialo vo Florencii! Inter so Škriniarom rozhodol v 95. minúte

Lautaro Martinez a jeho oslavyLautaro Martinez a jeho oslavy Zdroj: SITA/AP/Massimo Paolone

FLORENCIA - Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zvíťazili v 11. kole talianskej Serie A na pôde Fiorentiny 4:3.

Hostia viedli po úvodnej štvrťhodine 2:0, keď sa presadili Nicolo Barella a Lautaro Martinez, no domácim sa podarilo vyrovnať. Po góle Luku Joviča v 90. minúte bol stav 3:3, v závere nadstaveného času však strhol víťazstvo na stranu Interu Armén Henrich Mchitarjan.

Futbalisti Salernitany v zostave so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom zvíťazili v 11. kole talianskej Seria A nad Speziou 1:0. Dávid Strelec nastúpil za hostí v 75. minúte.

Španielsky stredopoliar Brahim Diaz prispel dvoma gólmi k víťazstvu AC Miláno nad Monzou 4:1.

Serie A - 11. kolo:
ACF Fiorentina - Inter Miláno 3:4 (1:2)
Góly: 33. Cabral (z 11 m), 60. Ikone, 90. Jovič  - 15. a 73. Martinez (druhý z 11 m), 2. Barella, 90+5. Mchitarjan
/M. Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

AC Miláno - AC Monza 4:1 (2:0)
Góly: 16. a 41. Díaz, 65. Origi, 84. Leao - 70. Ranocchia

US Salernitana - Spezia Calcio 1:0 (0:0)
Gól: 48 - Mazzocchi
/N. Gyömbér odohral celý zápas - D. Strelec hral od 75. min/

Viac o téme: ACF Fiorentina Inter Miláno Milan Škriniar Norbert Gyömbér Spezia Calcio Dávid Strelec US Salernitana