VIDEO Juventus sa na záver dočkal výhry, Gyömbérovci sa rozlúčili divokou remízou v Miláne

Gólové oslavy futbalistov Juventusu TurínGólové oslavy futbalistov Juventusu Turín Zdroj: SITA/AP/Tano Pecoraro

RÍM - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili vo svojom záverečnom zápase Serie A nad Monzou 2:0 a potvrdili tretie miesto v tabuľke. "Stará dáma" čakala na ligový triumf sedem stretnutí, predošlých šesť remizovala. Výhru nad Monzou zariadili v 26. a 28. minúte Federico Chiesa a Alex Sandro.

"Stará dáma" čakala na ligový triumf sedem stretnutí, predošlých šesť remizovala. Výhru nad Monzou zariadili v 26. a 28. minúte Federico Chiesa a Alex Sandro.

Posledná Salernitana sa rozlúčila s najvyššou súťažou cennou remízou na pôde druhého AC Miláno 3:3. Hostia dokázali vyrovnať v závere duelu, keď najprv Solomon Sambia znížil na 2:3 a v 89. minúte rozhodol o deľbe bodov svojím druhým gólom v zápase Simy. V drese hostí hral do 75. minúty slovenský reprezentant Norbert Gyömbér.