FRANCÚZSKO NA MS V HOKEJI 2024

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF 2024 sa konajú od 10. do 26. mája v Českej republike. Reprezentačné výbery si zmerajú sily na štadiónoch v Prahe a Ostrave. Slovenskí reprezentanti svoje zápasy v rámci základnej časti turnaja odohrajú v Ostravar aréne v Ostrave. V prvom zápase sa 10. mája stretnú s výberom Nemecka. Postupne odohrajú zápasy proti reprezentáciam Kazachstanu, USA, Poľska, Francúzska, Lotyšska a Švédska.

Program Francúzska

Tabuľka skupiny B

Súpiska francúzskej reprezentácie

MS v hokeji 2024 - strana 45

Foto Slovenskí hokejisti sa tešia
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Hlasy slovenských hráčov po dráme: Sme tu skvelá partia, úžasne skromný Škorvi

RIGA - Hokejisti Slovenska zvíťazili nad Lotyšskom 2:1 vo svojom druhom zápase v základnej B-skupine MS v Rige. O prvom triumfe SR na turnaji rozhodol...

FotoVideo Sakari Manninen skóruje
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Elektrizujúca atmosféra v Tampere: Fantastický zápas Fínska s Nemeckom

TAMPERE - Hokejisti Fínska si na MS v domácom prostredí pripísali prvé tri body do tabuľky základnej A-skupiny.

FotoVideo Radosť slovenských hokejistov po
Video Slováci
MS V HOKEJI 2023 Vydreté a ubojované! Slovensko sa trápilo, kapitán Hrivík zdvihol zástavu

Šimon Nemec po prílete
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Slovensko sa dočkalo posily: Náš klenot dorazil do dejiska šampionátu!

RIGA - Slovenský obranca Šimon Nemec dorazil v sobotu podvečer do dejiska MS v hokeji a je pripravený obliecť si národný dres v pondelňajšom zápase proti...

MS v hokeji 2023:
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Slovensko - Lotyšsko

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Nemecko - Fínsko

TAMPERE - Hokejisti Fínska vyhrali vo svojom druhom zápase na MS 2023 v hokeji s Nemeckom 4:3.

Video Kazašskí hokejisti sa tešia
MS V HOKEJI 2023 Držali zápas v rukách a prišiel skrat: Kazachstan šokoval Nórov a má dôležité body

RIGA - Kazašskí hokejisti vyhrali v sobotu v B-skupine 86. MS nad Nórmi 4:3 po nájazdovom roztrele.

Video Dánski hokejisti sa tešia
MS V HOKEJI 2023 Celozápasová prevaha, ale málo gólov: Dánsko rozhodlo až v poslednej tretine

TAMPERE - Hokejisti Dánska odštartovali svoje účinkovanie v základnej A-skupine na MS triumfom nad Maďarskom 3:1.

Tréner Švajčiarska Patrick Fischer
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Tímy v Rige, traste sa: Súper Slovenska oznámil veľkú posilu z NHL, v hre sú ďalší

RIGA - Hokejistov Švajčiarska na MS v hokeji posilní útočník Los Angeles Kings Kevin Fiala. Jeho príchod oznámila Švajčiarska hokejová federácia na svojom...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Nórsko - Kazachstan

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Maďarsko - Dánsko

Hokejisti USA oslavujú gól
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Aj majstri defenzívy sa pošmyknú: USA šokovali ospalých a zamrznutých Fínov

TAMPERE - V šlágri prvého hracieho dňa 86. svetového šampionátu zdolali hokejisti USA vo fínskom Tampere domácich obhajcov zlata Fínov 4:1. Najväčšia hviezda...

FotoVideo Rakúsky hráč Thomas Raffl
MS V HOKEJI 2023 Trápili Slovákov i Francúzov: Rakúšania bojovali ako levy, rozhodlo až predĺženie

TAMPERE - Hokejisti Francúzska zvíťazili vo svojom úvodnom zápase na MS v Tampere nad Rakúskom 2:1 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 61. minúte kapitán...

FotoVideo Švajčiarsky hráč Denis Malgin
MS V HOKEJI 2023 Švajčiari nemali zľutovanie: Presilovkový stroj nadelil Slovincom mocný debakel

RIGA - Švajčiarski hokejisti vyhrali v sobotu v A-skupine 86. MS nad Slovinskom 7:0. V lotyšskej Rige nemali Slovinci proti agilne hrajúcemu favoritovi...

Ondřej Palát
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Naberú Česi na sile? Nedocenená hviezda z NHL rozhodla o účasti na šampionáte

RIGA - Útočník Ondřej Palát z New Jersey neposilní českých hokejistov na majstrovstvách sveta v Rige a Tampere.

Slovenský hokejista Patrik Koch
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Rozhorčenie českého tímu voči Slovensku za tvrdý, ale čistý hit: Bol to jednoznačný faul!

RIGA - Hokejista Filip Chlapík bude po hite od Patrika Kocha nejaký čas mimo hru.

Tréning slovenských hokejistov pred
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Nemec na ceste, Tatar ešte s otáznikom: Reprezentácia čaká na dôležité rozhodnutie

RIGA - Druhý deň na šampionáte v lotyšskej Rige a slovenských hokejistov čaká druhý zápas. Dnes večer o 19:20 nastúpime proti domácemu Lotyšsku.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Švajčiarsko - Slovinsko

RIGA - Švajčiarski hokejisti vyhrali v sobotu v A-skupine 86. MS nad Slovinskom 7:0.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Francúzsko - Rakúsko

Foto Keď odmietol 4-ročnú zmluvu
MS v hokeji
Keď odmietol 4-ročnú zmluvu s Edmontonom, povedali mu, že sa zbláznil!

Takto opísal svoj odchod zo zámoria a návrat na Slovensko Zdeno Cíger. Ako hodnotí svoje vtedajšie rozhodnutie s odstupom času? Čo si myslí o šanciach...