Neplatí alimenty, má miliónové dlhy: Medzinárodne hľadaný hokejista je na dne!

Martin Tůma v nitrianskom drese
Martin Tůma v nitrianskom drese

FLORIDA - V roku 2003 ho draftovala Florida Panthers, ale v NHL nikdy nehral. Vyskúšal si nižšiu zámorskú AHL, rôzne české súťaže, slovenskí fanúšikovia, hlavne nitrianski, si ho možno pamätajú z krátkeho, presne 13-zápasového pôsobenia v ich tíme. Dnes je situácia kritická. Po Martinovi Tůmovi je vyhlásené veľké pátranie.

32-ročný hokejista, ktorý už ukončil aktívnu kariéru, sa podľa zistení momentálne nachádza na Floride, kde si užíva a tam aj býva. Spánok však asi nemá príliš pokojný, pretože po ňom pátra Interpol pre rozsiahlu majetkovú trestnú činnosť. Český portál Blesk zistil, že jeho dlhy sú aktuálne vo výške viac ako päť miliónov českých korún. 

Údajne má na konte 15 exekúcií, z istého dôvodu aj preto, lebo je vášnivým hazardérom. Táto závislosť ho mala pripraviť o značnú sumu peňazí.Od roku 2015 je vedený v databáze hľadaných osôb, okrem toho sa ani nespráva ako príkladný otec. Na svoju sedemročnú dcérku Claudiu neplatí alimenty. Moderátorka Kateřina Kristelová, jeho niekdajšia partnerka, hovorí, že matkou samoživiteľkou. 

Šťastná rodinka Tůmovcov tak trvala len necelé dva roky, kým sa nezjavili problémy, ktoré sa stále nevyriešili. 


Tagy: Martin Tůma

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/Martin Havran

DISKUSIA