VIDEO Česká hviezda MMA ohúrila aj legendu UFC: Myslel som, že si zlomil ruku a potom to prišlo!

Jiří ProcházkaJiří Procházka Zdroj: profimedia.sk

PRAHA - Jiří Procházka famóznym debutom v najslávnejšej organizácii UFC pritiahol obrovskú pozornosť. Nie len parádne knokautovanie Volkana Oezdemira, ale aj štýl akým sa to českej hviezde podarilo, okamžite zaujal viaceré významné postavy zo sveta bojových umení. K výkonu Čecha sa teraz vyjadril aj niekdajší horúci adept na titul velterovej váhy - americká legenda UFC Stephen Thompson.

Wonderboy, ako znie prezývka americkej legendy UFC, rozobral premiéru Procházku vo videu na Youtube kanáli. "Ten chlap je divný, robí naozaj veľa šialených vecí," uviedol na adresu českého bojovníka. Ten v istom momente poriadne vystrašil českých fanúšikov, keď si hneď v prvom kole viackrát chytil zápästie ako keby bol zranený. Aktuálna šestka velterovej váhy, ale jeho "fintu" skvele rozšifrovala: "Stál tam a nabíjal si svoju pravačku. Najprv som si myslel, že si zlomil ruku, pretože divne natáčal rameno a potom vystrelil tvrdú pravú! "

Američan túto prípravu českej pravačky zmienil aj okamžite po zápase, ktorý skončil nekompromisným KO švajčiarskeho súpera. "Woooooow!! Som presvedčený, že si tú pravačku nabíjal vždy, keď si ju chytil!!" uviedol unesený americký bojovník na sociálnej sieti.

Jeho domnienky pre české médiá potvrdil aj samotný víťaz. Procházka potvrdil, že išlo o premyslenú techniku, ktorú občas používa a ktorou sa snaží udržiavať koncentráciu v rukách aby bol kedykoľvek schopný bleskurýchlo zareagovať a po nabití okamžite vypáliť. To potvrdil aj v tomto súboji, keď v druhom kole súpera poslal k zemi. 

Viac o téme: MMA UFC Jiří Procházka Volkan Oezdemir Stephen Thompson
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: profimedia.sk; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články