Attila o zápase s Karlosom, prezradil aj meno budúcej hviezdy: Okolo neho bude ešte boom!

Attila VéghAttila Végh Zdroj: Oktagon 15

BRATISLAVA - Špekulácie ohľadom odvety duelu Vémola - Végh nie sú len mediálnym výmyslom, čo potvrdil v rozhovore pre Športky aj Attila Végh. Keďže slovenský zápasník v predchádzajúcom zápase nad Karlosom zvíťazil, odveta pre neho nie je témou číslo jeden. No v prípade, ak sa podarí na tribúny dostať divákov, jeho zápas s Vémolom môže byť skutočne reálny.

"Viem vám potvrdiť, že sme mali s Oktagonom rokovania. No nebavili sme sa o konkrétnych termínoch. Stále platí to, že keď ľudia budú na tribúnach, tak som tomu otvorený," prezradil Attila Végh, ktorý neskôr vyvrátil aj fámy o tom, že by teoreticky mohol byť pred prvým zápasom ten odvetný už dopredu dohodnutý. 

Attila svoje tréningy nezanedbáva ani v období, v ktorom nemá v rámci zápasu ďalší dátum jasný. "Ráno sa zobudím, idem na svoj tréning, následne mám o deviatej tréning s profíkmi. Odmakám to každý deň aj s nimi a potom idem domov a venujem sa rodine. V rámci relaxu milujem rybárčenie, ktoré ma vytrhne z cyklu. Momentálne pracujem na novej chatke v rámci tohto koníčka, čiže sa na to veľmi teším," doplnil víťaz Bellatoru.

 

 

Nárast popularity MMA vnímajú aj samotní borci, ktorým pomáha aj sila organizácie Oktagon. Attila si svoj rešpekt vydobyl ešte pred vstupom do Česko-Slovenskej organizácie vďaka víťazstvu v americkej top organizácii Bellator, ktorá aktuálne stúpa na päty UFC. "MMA ide u nás hore a dúfam, že jeho popularita môže dosahovať ešte väčšie čísla. Veľmi sa z toho teším," konštatoval. 

Už dávnejšie Attila Végh avizoval, že Ľudovít "Lajoš" Klein bude jeden z najväčších objavov slovenskej MMA scény. A neskôr sa ukázalo, že to tak skutočne je. Po novom má Attila ďalší objav, ktorý nás môže ešte veľmi milo prekvapiť. "Najväčší talent je Lajoško. Všetci chalani, čo trénujú podo mnou, sú mimoriadne talentovaní, no vyzdvihol by som hlavne mladučkého Romana Paulusa. Okolo neho môže byť ešte v budúcnosti veľký boom," prezradil Végh, ktorý počas rozhovoru spomenul aj talentovaného Karola Ryšavého. 

Roman Paulus víťaz Oktagon Galéria fotiek (2) Zdroj: Instagram/Roman Paulus

Roman Paulus má len 20 rokov a MMA sa venuje od 15-tich. Medzi amatérmi si vyslúžil skóre 12-1, vo svojom prvom profi zápase zvíťazil nad Tomášom Zajacom. V ďalšom zápase na Oktagon 23 ho bude čakať v klietke skúsený Michal Konrád, ktorý má skóre 5-7. 

 

 

Viac o téme: Attila Végh
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články