Karlosa podľa Pokorného čaká náročný boj: Môže sa pripraviť na to, že stratí niekoľko kamarátov

Jaroslav PokornýJaroslav Pokorný Zdroj: Instagram/Jaroslav Pokorný

BRATISLAVA - Jaroslav Pokorný prezývaný aj "Jubox" nedávno prehral svoj zápas na Oktagon Prime 4 s Milošom Janičičom na domácej pôde v Pardubiciach. Jedno sa však Juboxovi musí uznať a to je jeho priam až heroický výkon po trojročnej nútenej prestávke.

Pokorný nemohol robiť čo miluje, pretože jeho koleno napadol zákerný zlatý stafylokok, ktorý ho takmer pripravil o nohu. Policajt tak dokonca už stihol avizovať koniec kariéry v MMA, no po zlepšení zdravotného stavu sa rozhodol s plnou chuťou vrátiť. Aktuálne má podobné problémy jeho kamarát Karlos Vémola, keďže má rovnakú infekciu v lakti, ktorý musel byť už niekoľkokrát operovaný.

Podľa posledných vyšetrení dokonca Karlosovi väz v lakti odumiera, čo by mohlo znamenať koniec kariéry. "Asi by som nič neradil. Povedal by som mu, že to bude pre neho najhoršie obdobie aké zažil. Pre bojovníka, ktorý nemôže zápasiť sú to ťažké chvíle. Môže sa pripraviť na to, že stratí veľa kamarátov, ktorí ho plácali po ramene. Všetko sa ale dá prekonať. Má skvelú rodinu a to ho určite podrží. Určite by si mal poriadne odpočinúť a nič neunáhliť, pretože keď to má prísť, tak to príde. Ťažko sa s tým bojuje, ale vôľu to nezlomí," konštatoval pre isport.cz Jaroslav Pokorný.

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA Jaroslav Pokorný
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy