Lokomotiv len remizoval, pre Ďuricu je to ako prehra

Tréner Jose Couceiro nemal dôvod na spokojnosťTréner Jose Couceiro nemal dôvod na spokojnosť Zdroj: internet

MOSKVA - Futbalisti Lokomotivu Moskva, ktorí budú súpermi Spartaka Trnava v play-off Európskej ligy, remizovali v 19. kole ruskej ligy s Krídlami Sovietov Samara 0:0. Slovenský obranca v drese domácich Ján Ďurica odohral celé stretnutie.

Slovenský reprezentant bezgólovú remízu označil za prehru. "Táto remíza je podľa nás prehrou," konštatoval v mix zóne a pokračoval: "Stratili sme body, pre nás bolo dôležité vyhrať. Mali sme veľa šancí, žiaľ, ani jednu z nich sme nevyužili. Dnes sme mali vyhrať. Žiaľ, nepodarilo sa nám to. Musíme však na to už zabudnúť a pripraviť sa dobre na ďalší zápas. S Volgou nás nečaká ľahký zápas."

Tréner Lokomotivu Portugalčan Jose Couceiro bol v pozápasovom hodnotení k svojmu mužstvu dosť kritický, pričom poukázal najmä na pomalý začiatok v prvom polčase a veľa nevyužitých príležitostí. "

Začali sme veľmi pomaly, aj keď sme už v prvých pätnástich minútach mali tri dobré príležitosti," citoval trénera Lokomotivu Sport-express. "Mužstvo musí fungovať rýchlejšie. Po prestávke sme začali hrať lepšie, pridali sme v tempe, viac sme riskovali. Mali sme množstvo príležitostí na skórovanie. No mužstvo, ktoré nedá gól, nemôže vyhrať. Myslím si, že Krídla Sovietov hrali u nás na remízu," dodal Couceiro a ešte zdôraznil, že chceli veľmi vyhrať, lebo v nedeľu bol osobitný deň - Deň železničiarov. "Nepodarilo sa nám to. Tento zápas nám ale ukázal, že ľahké zápasy nás nečakajú."

Lokomotiv Moskva - Krídla Sovietov Samara 0:0
Zostava Lokomotivu: Guilherme - Šiškin, ĎURICA, Burlak (84. Mičenkov), Janbajev - Maicon, Loskov (65. Obinna), Glušakov, Ozdojev, Torbinskij (65. Ibričič) - Syčev