VIDEO Espanyol aj s Weissom prehral, Bilbao remizovalo

Vladimír WeissVladimír Weiss Zdroj: rcdespanyol.com

MADRID - V úvodnom nedeľňajšom zápase 30. kola španielskej futbalovej La Ligy zvíťazil pred týmto kolom posledný tím tabuľky Real Zarogoza nad Atleticom Madrid 1:0. O trojbodový gólový zápis sa postaral v štvrtej minúte nadstaveného času z pokutového kopu Apono.

Espaňol Barcelona, v základnej zostave so slovenským reprezentačným stredopoliarom Vladimírom Weissom ml. prehral na domácom trávniku s Malagou 1:2. Domáci viedli od 24. min vďaka presnému zásahu Philippe Coutinha, ale hostia v rozpätí dvoch minút (75. - 77. min) otočili výsledok zápasu po góloch Holanďana Ruuda van Nistelrooya a Martina Demichelisa. Malaga sa vďaka tomuto víťazstvu dostala už na 4. miesto tabuľky, keď má rovnaký počet bodov ako tretia Valencia.

Zaragoza - Atlético Madrid 1:0 (0:0)

Gól: 90.+ Apono (z pok. kopu)

Реал Сарагоса - Атлетико Мадрид 1:0 by FootballKing2192

Espanyol Barcelona - Málaga 1:2 (1:0)
Góly: 24. Coutinho - 76. Van Nistelrooy, 78. Demichelis