Foto dňa - Patrik Laine strelil päť gólov v jednom zápase.

Najnovšie zo Športiek

Foto Mathias Olivera (Neapol) a
Fanúšikovia sú z nich totálne zúfalí: Lobotkove mužstvo zakončilo sezónu ďalším sklamaním

NEAPOL - Futbalisti SSC Neapol zakončili sezónu na desiatom mieste talianskej Serie A. V nedeľnom zápase záverečného 38. kola remizovali s Lecce 0:0 a...

Hráč SG Flensburg-Handewitt Lukas
Nemecký klub ovládol Európsku ligu, bitka o bronz aj so slovenským rukopisom

HAMBURG - Hádzanári nemeckého tímu SG Flensburg-Handewitt triumfovali v Európskej lige.

MS v hokeji: Švajčiarsko
ONLINE
Švajčiarsko - Česko: ONLINE prenos z finálového zápasu MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos z finálového zápasu Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024.

Video Rebecca Šramková
Video
VIDEO Bojovala s vypätím všetkých síl, no nepríjemne zaváhala: Slovenka zostala veľmi sklamaná

PARÍŽ - Slovenská tenistka Rebecca Šramková neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Na parížskej antuke prehrala v pozícii kvalifikantky...

FotoVideo Tadej Pogačar
Video
Pozerali sa mu len na chrbát: Slovinský cyklista si prvýkrát v kariére podmanil Giro d'Italia

RÍM - Slovinský cyklista Tadej Pogačar z tímu SAE Team Emirates sa premiérovo v kariére stal víťazom Giro d'Italia. Záverečnú etapu 107. ročníka s cieľom...

Foto Radosť hráčov Sparty Praha
Štipľavý debakel Ostrave zaistil miesto v pohárovej Európe, Sparta prepísala dejiny českej ligy

OSTRAVA - Futbalisti Ostravy rozdrvili v záverečnom 5. kole ligovej nadstavby v skupine o titul Slovácko 6:0 a stali sa po Sparte, Slavii a Plzni štvrtým...

Foto Adam Armstrong (vpredu) osalvuje
Sú späť v Premier League! Anglické mužstvo dokázalo triumfovať v dramatickom boji o postup

LONDÝN - Futbalisti FC Southampton sa po roku opäť predstavia v anglickej Premier League. V nedeľnom finálovom dueli play-off Championship zdolali v londýnskom...

FotoVideo Gólová oslava hráčov Švédska
Video
MS V HOKEJI 2024 Obhajca titulu poletí so zemiakmi: Vyšiel na psí tridsiatok, Švédi majú bronz

PRAHA - Hokejisti Švédska si vybojovali bronzové medaily na 87. MS v Česku. V nedeľňajšom súboji o 3. miesto zvíťazili nad Kanadou 4:2.

FotoVideo Charles Leclerc po štarte
Video
VIDEO Kliatba konečne pretrhnutá! Leclerc vytvoril históriu F1, dvojité pódium pre Ferrari

MONTE CARLO - Charles Leclerc vyhral v nedeľu domácu VC Monaka seriálu F1. Pilot Ferrari zvíťazil pred Austrálčanom Oscarom Piastrim (McLaren) a španielskym...

Hráči Mallorcy oslavujú gól
Valjentova Mallorca zakončila sezónu famóznym obratom: Súper nechápal, čo sa deje

GETAFE - Futbalisti Mallorcy sa v záverečnom 38. kole španielskej La Ligy postarali o veľký obrat. V nedeľnom zápase prehrávali s Getafe 0:1 až do 90....