Tour de France 2021 - strana 3

FotoVideo Patrick Konrad z tímu
Video Tour de France
VIDEO Bora oslavuje ďalší triumf: Konrad ovládol 16. etapu, Pogačar naďalej v žltom

SAINT GAUDENS - Rakúsky cyklista Patrick Konrad z tímu Bora-Hansgrohe zvíťazil v 16. etape Tour de France. Na druhom mieste prišiel do cieľa so 42 sekundovou...

16. etapa Tour de
Tour de France
Online prenos zo 16. etapy Tour de France

Slovinský cyklista Tadej Pogačar
Pogačar čelí čoraz viac otázkam na doping: Jasná odpoveď suverénneho lídra Tour

ANDORRA LA VELLA - Obhajca víťazstva a súčasný líder Tadej Pogačar chce v záverečnom týždni Tour de France poriadne otestovať svoje limity a bude sa pokúšať...

FotoVideo Alejandro Valverde
VIDEO Nestarnúci Valverde na pódiu náročnej horskej etapy! Víťazstvo oslavuje Američan Kuss

ANDORRA LA VELLA - Americký cyklista Sepp Kuss triumfoval v horskej 15. etape 108. ročníka Tour de France. Na jednej z najnáročnejších tratí tohtoročného...

15. etapa Tour de
Online prenosy
Online prenos z 15. etapy Tour de France

CÉRET - Americký cyklista Sepp Kuss triumfoval v horskej 15. etape 108. ročníka Tour de France. Na jednej z najnáročnejších tratí tohtoročného itinerára...

FotoVideo Bauke Mollema a jeho
VIDEO Bauke Mollema vyhral 14. etapu Tour, Guillaume Martin vyťažil z riskantnej taktiky

QUILLAN - Holandský cyklista Bauke Mollema vyhral 14. etapu 108. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Trek-Segafredo sa presadil po úniku a 183,7 km dlhú...

Video Soren Kragh Andersen
VIDEO Vyradil ho prepad do hlbokej rokliny: Som veľmi sklamaný, nechcem opustiť Tour de France!

CARCASSONNE - Dánsky cyklista Soren Kragh Andersen z tímu DSM odstúpil z pretekov Tour de France pred sobotnou 14. etapou. V piatok bol účastníkom hromadného...

14. etapa Tour de
Online prenos zo 14. etapy Tour de France

CARCASSONNEA - CARCASSONNEA - Holandský cyklista Bauke Mollema vyhral 14. etapu 108. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Trek-Segafredo sa presadil po...

Foto Mark Cavendish v cieli
Cavendish odmieta porovnávanie s Merckxom: Nad rekordom nedokážem ani premýšľať!

CARCASSONNE - Mark Cavendish sa počas tohtoročnej Tour de France dlho stránil otázok o rekorde, odpovedal vyhýbavo, akoby sa mu bránil a aj keď Eddyho...

Video Pár kilometrov pred cieľom
VIDEO Cyklistov pred cieľom čakalo totálne peklo: Veľký požiar mohol narobiť poriadne problémy

CARCASSONNE - Dnešnú 220 kilometrovú etapu ovládol britský cyklista Mark Cavendish. Svojim víťazstvom sa vyrovnal legendárnemu Eddymu Merckxovi. Etapa...